موضوع:  هنر امید پروری ( دانش آموزی که لکنت زبان داشت واز شرکت در گروه سرود نا امید شده بود و با تلاش این معلم موفق شد در گروه سرود شرکت کند)

گزارش :

این جانب شهربانو تفرشی از معلمان آموزش وپرورش بابل هستم، با 25 سال سابقه که 10 سال آن را در مقطع ابتدایی مشغول بودم که این 10سال را در دو مدرسه به نام کمیل موزیرج و هفت تیر خورشید کلا بودم.    همانطور که می دانید فعالیت پرورشی فعالیت گسترده ای است که دارای شاخه های متعددی است که هر شاخه زیر مجموعه متنوعی دارد، که یکی از این شاخه ها فعالیت هنری می باشد که زیر مجموعه ی آن سرود است. 

هنگامی که در مدرسه هفت تیر خورشید کلا مشغول به کار بودم یکی از دانش آموزان پایه سوم را که علاقه ی خاصی به سرود داشت ودر عین حال لکنت زبان داشت با اقدامی که انجام دادم موفق شدم با توجه به مشکلش او را در گروه سرود شرکت دهم وهمین امر موجب شده بود که او هم در امر آموزش وهم در امر پرورشی  موفق تر عمل کند زیرا امید اورا با اقداماتم مجدد زنده کردم. 

ادامه مطلب

کتابشناسی "تجربه معلمی"

" بازخورد" سرنوشت ساز / آزاده فتحی

با خانواده همکاری کنیم / انسیه امیردهی

,سرود ,امید ,شرکت ,شاخه ,امر ,در گروه ,گروه سرود ,را در ,شده بود ,زیر مجموعه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داروهای طبیعی و مکمل پرستوی مهاجر فضای مجازی هنرستان فنی حرفه ای شاهد خیام اهلبیت معصوم علیهم السلام لاستیک های صنعتی و هنری مل خرید و فروش انواع ضایعات اهن در تهران دانلود طرح بوم(برنامه ویژه مدرسه) آسمان آبی جـُنون ِ جـَنینی